
Format: mp3Zanim zacznie się nowa przygoda, trzeba opowiedzieć kilka starych historii.
Co dzieje się w Gryfie, zostaje w Gryfie… chyba że dotyczy całej Doliny.
Do karczmy Edmunda Kociołka znów ściągają koronowane głowy i członkowie Leśnego Dworu, krewni i znajomi, rycerze i kapłani, a nawet jeden troll. Tym razem powód jest radosny: Urgo się żeni!
Wieczór kawalerski sprzyja zwierzeniom. Zasiądźcie przy ogniu z kufelkami w dłoniach i posłuchajcie, jak Kociołek poznał Sarę, co Eliah porabiał w Elfirii, do jakich wyborów życie zmusiło Żychłonia i dlaczego tak naprawdę Gramm opuścił Gwiżdżące Góry. A kiedy w Gryfie pojawią się intruzi, chwyćcie za miecze – bo wszystko wskazuje na to, że Dolinie znów grozi niebezpieczeństwo.
Drużyna do zadań specjalnych rusza do akcji. Kociołek nie ma złudzeń: wkrótce znów przyjdzie mu sprawdzić, czy przyjaźń, odrobina bezczelności, wsparcie Los i Doli oraz dobrze naostrzony nóż kuchenny wystarczą, by uratować świat.
Wielkość: 276MB
Czas: 6godz. 7min.
Bitrate: 128kbps
Czyta: Filip Kosior
Kompresja: rar
Rok wydania: 2026
Kategoria: fantastyka, fantasy
Kod: Zaznacz cały
https://katfile.ws/i2hvdyuigj61
https://trbt.cc/kdmb0tk1aa8f.html