Okładka:
Spoiler
Show
Spoiler
Show
Spoiler
Show
Spoiler
Show

Spoiler
Show
Spoiler
Show
Spoiler
Show
Spoiler
Show
Republique to niecodzienna gra akcji, która została sfinansowana na serwisie Kickstarter. Za tytuł odpowiada studio Camouflaj, w skład którego wchodzą twórcy takich produkcji jak Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots, F.E.A.R. oraz Halo 4.
Gra opowiada o losach dziewczyny o imieniu Hope, która próbuje się wydostać z zamkniętego miasta. Historia rozpoczyna się, gdy gracz odbiera od niej telefon z prośbą o pomoc, której oczywiście chętnie udzielimy. Problem w tym, że nasz wkład odbywać będzie się zdalnie.
Wcielamy się w osobę, która kontroluje elektroniczne urządzenia, hakując system miasta. W ten sposób obserwujemy akcję (wszędzie umieszczone kamery monitorujące), otwieramy Hope zamknięte drzwi, informujemy ją o zbliżającym się zagrożeniu, itd.
Tytuł pierwotnie miał ukazać się tylko na urządzeniach mobilnych, jednak fani wymusili na producencie wersję na komputery osobiste.
Przykładowe obrazki z gry:OS: Windows Vista or better
Processor: 2.0 GHz Dual Core
Memory: 2 GB RAM
Graphics: NVIDIA GT 440 or AMD Radeon HD 5550 w/ 512 MB
DirectX: Version 9.0c
Spoiler
Show


1.Wypal lub zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj crack z katalogu CODEX
4.Graj
Rozmiar/Total Size (WinRaR): 5 GB
Zawartosc Uploadu: PLIK .ISO, .NFO
Rodzaj Kompresji: .rar
Wersja Jezykowa: Eng
Dane Naprawcze: 3%
Haslo: BRAK
Kod: Zaznacz cały
https://TwojPlik.to/XK4CPG-GYF4RJ-DNT8SH-M8NZLS/Republique.Remastered.CODEX.part1.rar
https://TwojPlik.to/P7P8FS-E46LBE-D5SKHQ-B9NPUB/Republique.Remastered.CODEX.part2.rar
https://TwojPlik.to/EFXTHH-IDY9MK-NUTPNK-U1ML6B/Republique.Remastered.CODEX.part3.rar
Kod: Zaznacz cały
https://rapidgator.net/file/93102a3f52bc7763794be8c104d13f2a/Republique.Remastered.CODEX.part1.rar.html
https://rapidgator.net/file/7b211b124e937cbee53c817d28d8b611/Republique.Remastered.CODEX.part2.rar.html
https://rapidgator.net/file/e820d2b3a6a545710f12e736ad3d7763/Republique.Remastered.CODEX.part3.rar.html