Richard MacLean Smith - Niewyjaśnione. Prawdziwe historie, których nigdy nie udało się wyjaśnić

kopiec
Posty: 594
Rejestracja: 21 cze 2019, 11:47
Reputacja: 0

Richard MacLean Smith - Niewyjaśnione. Prawdziwe historie, których nigdy nie udało się wyjaśnić

Post autor: kopiec » 16 sie 2019, 7:09

Richard MacLean Smith - Niewyjaśnione. Prawdziwe historie, których nigdy nie udało się wyjaśnić

Obrazek

Otwórz drzwi nieznanemu. Poznaj prawdziwe, przerażające historie, których nigdy nie udało się wyjaśnić. Choć nauka pozostaje wobec nich bezradna, czy mogą nam powiedzieć coś więcej o świecie i nas samych?
Pewnego poranka w 2014 roku w stanie Wisconsin przerażony rowerzysta zauważa wyczołgującą się z leśnej gęstwiny zakrwawioną dziewczynkę. Na jej ciele jest dziewiętnaście ran zadanych kuchennym nożem. Wkrótce okazuje się, że do lasu zabrały ją i zaatakowały dwie dwunastoletnie przyjaciółki. Pytane przez policję, dlaczego to zrobiły, odpowiedziały, że tego chciał od nich Slender Man.
Richard MacLean Smith najstraszniejszego podcastu świata opowiada prawdziwe historie, które nigdy nie doczekały się racjonalnego wyjaśnienia. Fascynuje, przeraża i stawia odważne pytania o nasze postrzeganie świata i granice wiedzy.
Czy krwawe wydarzenia w hotelu Cecil nie są wystarczającym dowodem, że nawiedzone domy istnieją? Czy Anneliese Michel naprawdę była opętana przez demona? Czy sześćdziesięcioro dzieci rzeczywiście mogło kłamać, że na szkolnym podwórku wylądowało UFO? Czy wraz z rozwojem internetu nasz umysł cofa się do wypełnionego upiorami i przesądami średniowiecza, a może to sieć daje schronienie nadnaturalnym groźnym istotom jak Slender Man?
Oto przyprawiająca o dreszcze podróż do granic ludzkiego poznania. Czy odważycie się w nią wyruszyć?

Format: pdf,epub,mobi
Wielkość: 7 MB
Kompresja: zip
Rok wydania: 2019

Kod: Zaznacz cały


https://rocketshare.com/file/54f45b4a004c4ab29dacd4d4038eb7f3

http://ul.to/zdc87t0g

https://fileshark.pl/pobierz/32683145/7c616

https://turbo.to/opgyltj45rb5.html

https://rapidu.net/0740417236/ODPOWIEDZ