Nienacki Zbigniew - Uroczysko

czyta: Jacek Filipczyk

Moderator: gibson1965

Awatar użytkownika
gibson1965
Posty: 2560
Rejestracja: 28 mar 2019, 9:12
Reputacja: 12

Nienacki Zbigniew - Uroczysko

Post autor: gibson1965 » 26 cze 2019, 13:36

Nienacki Zbigniew

Uroczysko
Okladka/Screeny:


Obrazek


Opis:


Tomasz bierze udział w ekspedycji, podczas której grupa archeologów rozkopuje prastary kurhan na samotnej, opuszczonej wysepce wśród bagien. Chociaż „rozkopuje” to może twierdzenie trochę na wyrost, przez kilka dni głównym bowiem zajęciem naukowców jest gra w karty i siatkówkę. Wszystko to za sprawką miejscowego... diabła imieniem Kuwasa, według ludowej legendy strażnika skarbów rzekomo znajdujących się w grobowcu, który za wszelką cenę usiłuje przeszkodzić w ich odkryciu. Mieszkańcy okolicznych wiosek tak mocno wierzą w swojego Kuwasę, że często-gęsto nawet wyręczają go w osobistym płataniu psikusów archeologom.
Jednocześnie przed bohaterami pojawia się tajemnica XII-wiecznej romańskiej kolegiaty, stojącej w sąsiedniej wsi. Przypadkowe odkrycie dokonane przez dwóch rywalizujących ze sobą i wiecznie się sprzeczających profesorów może w konsekwencji doprowadzić do rozwikłania sprawy mającej swój początek jeszcze w czasach zmagań polsko-krzyżackich. Ale czy Tomasz będzie potrafił rozsupłać zagadkę uwięzioną przed wiekami w murach monumentalnej świątyni, podobnej „do przykucniętego dziwacznego zwierza, który wsparł się o ziemię na przednich łapach, zgarbił, przyczaił, wtuliwszy głowę w ramiona i wystawiwszy spiczaste uszy”?
A do tego wszystkiego wplątuje się jeszcze wątek kryminalny, kończący się, jak na książki Nienackiego, dość makabrycznie...

Opis uploadu:
wielkosc paczki: 399 MB
czas trwania: 09h 50m 47s
bit rate: 96kbps
rodzaj kompresji: zip
zawartosc uploadu: mp3
wersja jezykowa: PL
czyta: Jacek Filipczyk
BRAK DANYCH NAPRAWCZYCH
Haslo: Brak

Download:

Oxycloud | Rocketshare | Fileshark | Rapidu

Linki zabezpieczone. Wklej adres do przegladarki aby uzyskac dostep.

Kod: Zaznacz cały

https://pastebin.com/raw/KaJ3N0KV


Chcesz miec baze linków do Mojej Kolekcji Auddiobooków i nie tylko !!!

Pisz na PW lub maila !!!

Zapraszam !!!

ODPOWIEDZ