Barbara Barańska - Poradnik Kulinarny: Kuchnia Polska

poradnik, kulinaria

Awatar użytkownika
Blitzer
Posty: 3285
Rejestracja: 13 mar 2022, 11:15
Reputacja: 146

Barbara Barańska - Poradnik Kulinarny: Kuchnia Polska

Post autor: Blitzer » 04 wrz 2023, 10:31

Barbara Barańska - Poradnik Kulinarny: Kuchnia Polska "Codziennie, Smacznie, Zdrowo"

Obrazek

Info:

Wielkość: 107.xx MB
Gatunek: poradnik, kulinaria
Rodzaj Kompresji: rar
Zawartość: (Pdf.Epub.Azw3.Mobi)
Wersja językowa: [PL]
Rok wydania: 2019
+ Przewodnik

Opis:
Spoiler
Show

W książce tej znajdziesz sekrety zdrowej kuchni oraz propozycje dań obiadowych na pięć tygodni, wraz z gotową listą zakupów na każdy tydzień. Ze mną upieczesz również domowy chleb na zakwasie, oraz przyrządzisz pyszną wędlinę, po zjedzeniu której już nigdy nie kupisz tej przemysłowej.



Moja przygoda ze zdrowym odżywianiem rozpoczęła się kilka lat temu i trwa do dziś.

Nie kupuję wysoko przetworzonej żywności, hermetycznie zamkniętych wędlin, sztucznych przypraw ani gotowych posiłków. Wybieram surowe mięso, świeże warzywa i owoce oraz naturalne przyprawy i zioła. Przyrządzam z nich smaczne, zdrowe i pełnowartościowe posiłki niezawierające konserwantów, sztucznych barwników, wypełniaczy i wzmacniaczy smaku. Dzięki temu moja rodzina cieszy się zdrowiem i dobrym samopoczuciem.



Postanowiłam opublikować moje przepisy i pokazać młodym ludziom, że nawet w gąszczu przemysłowej, złej jakościowo żywności, zalegającej na półkach supermarketów można znaleźć produkty, z których ugotujemy pyszny, zdrowy, tradycyjny polski obiad.



Moje porady, spostrzeżenia i opinie pomogą Ci zrobić ten pierwszy krok. Spróbuj odmienić swoje życie. Od dziś dokonuj świadomych wyborów, ciesz się zdrowiem i dobrym samopoczuciem przez długie lata.

[SELF-PUBLISHER, 2019]
..........

Kod: Zaznacz cały

***

***
https://rg.to/file/14a42c019d47a85f3968b67818d8ec5e/
***

***
Jeżeli nie działa link z freedl, wystarczy skopiować bez ukośnika.
(Andro...) dzbana to sobie poszukaj wśród najbliższych... Myślisz, że jak usuniesz wpis, to Ja go nie odzyskam, mylisz się...
[Zarejestruj się na freedl.ink]

ODPOWIEDZ