Janusz Szostak - Byłam dziewczyną mafii [2018]

literatura faktu, reportaż

Awatar użytkownika
Blitzer
Posty: 3295
Rejestracja: 13 mar 2022, 11:15
Reputacja: 149

Janusz Szostak - Byłam dziewczyną mafii [2018]

Post autor: Blitzer » 13 kwie 2023, 13:59

Janusz Szostak - Byłam dziewczyną mafii

Obrazek

Wielkość: 5.xx MB
Gatunek: literatura faktu, reportaż
Rodzaj Kompresji: rar
Zawartość: Pdf.Epub.Azw3.Mobi
Wersja językowa: [PL]
Rok wydania: 2018

Prawdziwa historia namiętności i zbrodni.

Szokująca relacja byłej miss nastolatek z kulisów konkursów piękności i świata modelingu, którymi od lat interesują się gangsterzy. Dla niektórych dziewcząt ta przygoda kończyła się w domach publicznych. Gdyż są tylko towarem w rękach handlarzy ludźmi, działających na zlecenie gangów. Anna miała nieco więcej szczęścia, z konkursu Miss Polski trafiła do gangu mokotowskiego. Była dziewczyna mafii, poznała życie jej bossów i żołnierzy. Seks, zbrodnie, wynaturzenia, duże pieniądze.

To także historia gangu obcinaczy palców – najbardziej bezwzględnej i najlepiej zorganizowanej grupy przestępczej w dziejach polskiej kryminalistyki. Na jej czele miał stać Wojciech S. zwany "Kierownikiem", uznawany też za szefa komanda śmierci "Mokotowa". To autorytet i żywa legenda świata przestępczego. "Kierownik" mówi w tej książce o mitach powstających na jego temat, nielojalnych kolegach, upadłych kobietach, przekupnych policjantach oraz zbrodniach, które mu się zarzuca.

Dziennikarskie śledztwo Janusza Szostaka ukazuje jak łączyły się świat pięknych kobiet i bezwzględnych gangsterów. Nic nie jest tu czarno-białe ani nawet szare. Jest czerwone od krwi.

[Harde, 2018]
..........

Kod: Zaznacz cały

***

***
https://egofiles.net/d1ddf390eddf2744/
***
https://filerice.com/k5wyg9b7qy7e/
***
Jeżeli nie działa link z freedl, wystarczy skopiować bez ukośnika.
(Andro...) dzbana to sobie poszukaj wśród najbliższych... Myślisz, że jak usuniesz wpis, to Ja go nie odzyskam, mylisz się...
[Zarejestruj się na freedl.ink]

ODPOWIEDZ