Nikodem Marszałek - Odrodzenie Feniksa

motywacja

Moderator: nicollubin

Awatar użytkownika
Andromeda
Posty: 1771
Rejestracja: 30 mar 2022, 5:52
Reputacja: 24

Nikodem Marszałek - Odrodzenie Feniksa

Post autor: Andromeda » 15 kwie 2022, 9:13

Obrazek
„Odrodzenie Feniksa” jest podręcznikiem motywacyjnym. Autor pokazuje metodę osiągania celów opartą na popularnych zasadach pozytywnego myślenia. Przedstawia szereg, mobilizujących do systematycznego działania, ćwiczeń popartych dowodami na ich skuteczność z własnego doświadczenia życiowego. Pokazuje jak narzucić sobie zdrową dyscyplinę, która nie tylko pozwoli osiągnąć sukces, ale również stanowi czynnik naszego rozwoju. Autor nawiązuje momentami do sfery duchowości, jednak brak jej tutaj mocnego i sensownego ugruntowania. Nie szkodzi to bynajmniej książce, można nawet powiedzieć, że dodaje jej ciepła i łagodności. Jest jeszcze coś, co wyróżnia tę książkę spośród innych publikacji o tematyce motywacyjnej - ogromna szczerość autora, wręcz intymność w obcowaniu z czytelnikiem, która przekonuje o prawdziwości jego intencji. Podoba mi się także zachowanie równowagi pomiędzy huraoptymistycznymi argumentami za „mogę wszystko” a „prawdziwym życiem”. Taka rzetelność przemawia na korzyść ksiązki chyba bardziej niż cokolwiek innego.

„Odrodzenie Feniksa” to książka dla tych, którzy marzą o rzeczach wielkich i dla tych, którym brak konsekwencji w sprawach codziennych. Przede wszystkim zaś dla osób, dla których liczy się nie tylko rezultat, ale także droga do jego osiągnięcia.

Każdy jest zdolny do osiągania spektakularnych sukcesów, a porażki również spotykają zwycięzców. Im więcej prób – tym bliższy cel. Konsekwencja, spokój, wiara, entuzjazm i wdzięczność to narzędzia niezbędne w codziennym działaniu.

A entuzjazm i wiara autora skłaniają do natychmiastowego zastosowania ćwiczeń, co też uczyniłam i muszę przyznać – to działa!
Czyta: Tomasz Kućma
Czas trwania: 5 godz 14 min
Format: mp3
Kompresja: rar
Rozmiar: 275 mb

Kod: Zaznacz cały

https://wrzucajpliki.pl/e026oyj9l3nu/Marszałek_Nikodem_-_Odrodzenie_Feniksa.rar

ODPOWIEDZ