Strona 1 z 1

Jakub Ritter, Piotr Sieńko - Reguły zdrady (Klinger #2) [2026]

: 07 mar 2026, 18:12
autor: pip9
Obrazek
Katastrofa, która wstrząsnęła Polską, była dopiero początkiem.
Archiwalne nagranie ujawnia twarz zaginionego oficera Ludowego Wojska Polskiego i uruchamia operację, która może odsłonić jedną z najbardziej niebezpiecznych gier wywiadowczych ostatnich dekad.
Kapitan Klinger, oficer polskiego wywiadu wojskowego, trafia w sam środek śledztwa dotyczącego tajemniczej sieci agentów, fałszywych tożsamości i operacji prowadzonych na styku Rosji, Zachodu i Bliskiego Wschodu. Trop prowadzi przez Moskwę, Kijów i Warszawę, a każdy krok odkrywa kolejne warstwy dezinformacji, politycznych intryg i osobistych dramatów.
W świecie, w którym technologia stała się bronią, Klinger musi zaufać temu, czego nie da się zhakować – instynktowi i lojalności.
„Reguły zdrady” to intensywny thriller polityczno-szpiegowski, w którym fikcja niebezpiecznie zbliża się do najnowszej historii, a granice między bohaterami a zdrajcami nieustannie się zacierają.
Format: mp3
Wielkość: 1GB
Czas: 16godz. 14min.
Bitrate (średni): 152kbps
Czyta: Mariusz Bonaszewski
Kompresja: rar
Rok wydania: 2026
Kategoria: kryminał, sensacja, thriller

Kod: Zaznacz cały

https://katfile.vip/1hzip5l44afv

https://turbobit.net/i4myxrh0u5gt.html

https://TwojPlik.to/T4OD2Q-NREY8K-Q6E14I-FCS9TP

Re: Jakub Ritter, Piotr Sieńko - Reguły zdrady (Klinger #2) [2026]

: 08 mar 2026, 17:00
autor: kriski
Wielkość paczki: 446 MB
Czas trwania: 16godz. 14min.
Bitrate: 64 kbps
Format: mp3
Czyta: Mariusz Bonaszewski
Kategoria: kryminał, sensacja, thriller

Kod: Zaznacz cały

https://krakenfiles.com/view/wIIio6wDuV/file.html