Teresa Grzywocz - Lotniskowy zawrót głowy [2021]

poradnik

Awatar użytkownika
Blitzer
Posty: 3158
Rejestracja: 13 mar 2022, 11:15
Reputacja: 114

Teresa Grzywocz - Lotniskowy zawrót głowy [2021]

Post autor: Blitzer » 27 cze 2022, 19:53

Teresa Grzywocz - Lotniskowy zawrót głowy: Jak podróżować samolotami i nie dać się zwariować. Poradnik bywalczyni przestworzy

Obrazek

Wielkość: 5.xx MB
Gatunek: poradnik
Rodzaj Kompresji: rar
Zawartość: Pdf.Epub.Azw3.Mobi
Wersja językowa: [PL]
Rok wydania: 2021
Uwielbiamy poznawać nowe miejsca i nowych ludzi. Próbować egzotycznej kuchni i zrobić selfie "tam, gdzie nikogo jeszcze nie było". Dziś podróż przez ocean nie jest już wyprawą życia. Świat przypiął nam do ramion skrzydła. Ale - te skrzydła należą do konkretnych linii lotniczych. Zasięgnijmy języka u bywalczyni przestworzy, jak podróżować samolotami i nie dać się zwariować.


Jesteśmy już na pasie startowym. Czekamy tylko na ciebie. My zawsze czekamy na VIP-ów.

Przed startem
Kupujemy bilet * Subczarter * wet lease * "Przesiadka na ryzyko pasażera" * Długi tranzyt * Jak spakować bagaż rejestrowany * Jet lag * Overbooking * Bilet typu "standby" * Lot opóźniony lub odwołany * Bezpieczeństwo na lotnisku

W samolocie
Klasa ekonomiczna/turystyczna/coach * Jedzenie * Crew Rest Compartment * Etykieta
w samolocie * Latanie w ciąży * Lot z dzieckiem * Lot ze zwierzęciem * Nerwowy pasażer * Turbulencje * Sytuacje awaryjne

Po przylocie
Odprawa celna * Zagubiony bagaż * Meet and Greet


"Od blisko 15 lat pracuję jako stewardesa. Wylatałam niezliczoną liczbę godzin, odwiedziłam kilkaset portów lotniczych, obsłużyłam wiele tysięcy pasażerów. To mój świat: o lotniskach i samolotach naprawdę wiem sporo.

Książkę »Lotniskowy zawrót głowy« dedykuję wszystkim, którzy lubią latać, ale jeszcze nie opanowali tej sztuki w stu procentach. Oraz tym, którzy są przekonani, że o lataniu wiedzą już wszystko. Mam nadzieję, że uda mi się Was czymś zaskoczyć".

Teresa Grzywocz


[Zona Zero, 2021]
..........

Kod: Zaznacz cały

***

***
https://katfile.com/ln19qe57i6ue
***
https://rosefile.net/ugj19yjzlc/
***

***


ODPOWIEDZ