Chrisann Brennan - Nadgryzione jabłko. Steve Jobs i ja. Wspomnienia

biografia, autobiografia, pamiętnik

Awatar użytkownika
Andromeda
Posty: 1859
Rejestracja: 30 mar 2022, 5:52
Reputacja: 21

Chrisann Brennan - Nadgryzione jabłko. Steve Jobs i ja. Wspomnienia

Post autor: Andromeda » 17 kwie 2024, 15:56

Obrazek

Steve Jobs jakiego nie znaliśmy. Osobiste i unikalne spojrzenie na twórcę Apple przez pierwszą żonę i matkę dziecka, do którego przez wiele lat się nie przyznawał. Steve Jobs to niezwykła postać, która zostawiła trwały ślad w rozwoju ludzkości. Człowiek realizujący się poprzez technologię i odważnie kroczący własną drogą. Chrisann Brennan poznała go jeszcze w szkole średniej, odnajdując pod jego szorstką powierzchownością wartości często niezauważane przez innych: otwarty umysł, błyskotliwość, wizjonerstwo. Brennan pociągały w Jobsie przede wszystkim jego uduchowienie, młodzieńczy zapał i idealizm. Te cechy obudziły w autorce zauroczenie, które z czasem przeszło w miłość. Ale geniusz miał też swoje ciemne strony, o których Brennan nie boi się wspominać. Chłód, nieobecność i zamykanie się w sobie to także część osobowości Jobsa.

"Nadgryzione jabłko" to przede wszystkim intymne i szczere wspomnienia kochanki, żony i przyjaciółki. Książka ukazuje czytelnikowi ludzki wymiar osoby Jobsa i odkrywa na nowo tajemniczą postać twórcy Apple.

Długość:13 godzin 39 minut
Czyta:Iza KunaKategoria
Rozmiar: 885.3 MB

Kod: Zaznacz cały

https://katfile.com/0wvcdwmt8wrc/Brennan_Chrisann_-_Nadgryzione_jabłko._Steve_Jobs_i_ja._Wspomnienia.rar.html


Ostatnio przesunięty w górę 17 kwie 2024, 15:56 przez: Andromeda.

ODPOWIEDZ