Kurs języka włoskiego - Poziom początkujący i podstawowy (2021-02)

Awatar użytkownika
turkmam
Posty: 1609
Rejestracja: 28 mar 2022, 17:24
Reputacja: 1

Kurs języka włoskiego - Poziom początkujący i podstawowy (2021-02)

Post autor: turkmam » 14 cze 2022, 10:39

Obrazek

Kurs języka włoskiego
Poziom początkujący i podstawowy
4 części - 20 wykładów - 3h 2m łączny czas trwania
2021-02 | e-Learning | English | HTML, MP4, PDF | 1.65 GB

Lekcje wideo - zrób to sam w domu!

Proste nie oznacza oczywiście banalne. Moja metoda opiera się na powtarzaniu. Nie musisz zapamiętywać list słów, czasowników czy czytać stron z regułami. Wystarczy, że będziesz chodzić ze mną w duecie - w ten sposób nauczysz się języka włoskiego w prosty sposób, z poprawną wymową. Odpręż się, nie spiesz się, napij się kawy (lub lampki wina) i zacznij się dobrze bawić! Otwórz swoją lekcję wideo: każda lekcja zawiera tylko jeden temat (np. czas teraźniejszy) z krótkim wyjaśnieniem w języku angielskim. Następnie zobaczysz książkę, usłyszysz mój głos i będziesz pracować w duecie ze mną: przeczytamy koniugację czasowników, a potem zrobimy to samo z ćwiczeniami. Ja przeczytam Ci poprawne zdanie, a potem przyjdzie Twoja kolej. I tak dalej. Po każdej lekcji otrzymasz zadanie domowe z naszego zeszytu ćwiczeń (który jest wliczony w cenę kursu). Tam też znajdziesz klucze odpowiedzi, jeśli będziesz miał jakieś problemy! Każda lekcja trwa około 6-15 minut - ale prawdopodobnie będziesz chciał robić przerwy i sprawdzać materiał w miarę postępów w nauce, zakładam, że najprawdopodobniej poświęcisz około 15-20 minut na jedną lekcję. Zadania domowe zajmują około 30-40 minut. Ukończenie całego kursu zajmuje około 20-30 dni, w tym czasie ukończysz poziom A1 i A2!

Kod: Zaznacz cały

More Info:
---------------------------------
http://udemy.com/course/italian-language-course-beginners-and-basic-level/
---------------------------------

DOWNLOAD:
---------------------------------
https://pastebin.com/raw/fSF8xKeb
---------------------------------

ODPOWIEDZ