Józef Życiński - Świat matematyki i jej materialnych cieni

matematyka

Awatar użytkownika
Blitzer
Posty: 3163
Rejestracja: 13 mar 2022, 11:15
Reputacja: 114

Józef Życiński - Świat matematyki i jej materialnych cieni

Post autor: Blitzer » 14 sie 2023, 13:05

Józef Życiński - Świat matematyki i jej materialnych cieni

Obrazek

Info:

Wielkość: 108.xx MB
Gatunek: matematyka
Rodzaj Kompresji: rar
Zawartość: (Pdf.Epub.Azw3.Mobi)
Wersja językowa: [PL]
Rok wydania: 2013
+ Przewodnik

Opis:
Spoiler
Show

Czy obiekty matematyczne się tworzy, czy odkrywa? Czy istnieją one w Platońskim polu racjonalności, budując matrycę tego, co może się urzeczywistnić?

W komputerze zmarłego przedwcześnie Arcybiskupa Józefa Życińskiego znaleziono niemal ukończony tekst książki, będący zapisem wykładów, które w roku akademickim 2006/2007 prowadził na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Prezentujemy Państwu jej ostateczną wersję, zredagowaną i opatrzoną wstępem Michała Hellera.


„Gdy po raz pierwszy przejrzałem pliki komputerowe, pomyślałem, że dopiszę swoje uzupełnienia i znowu będziemy mieli wspólna książkę. Ale wyszło inaczej. Wybrałem tylko rolę redaktora, dokonałem niezbędnych retuszy, pozostawiając całość maksymalnie niezmienioną. Józek jest zbyt silną osobowością, by brutalnie wdzierać się w jego tekst. Niech jeszcze raz przemówi swoim niepowtarzalnym stylem”.

Michał Heller

[Copernicus Center Press, 2013]
..........

Kod: Zaznacz cały

***

***
https://rg.to/file/810d7e07f6ebab9c9a6ae3dc3696135c/
***

***

Awatar użytkownika
Andromeda
Posty: 1772
Rejestracja: 30 mar 2022, 5:52
Reputacja: 24

Re: Józef Życiński - Świat matematyki i jej materialnych cieni

Post autor: Andromeda » 03 mar 2024, 9:20

Józef Życiński - Świat matematyki i jej materialnych cieni
format pdf epub mobi
kompresja rar
rozmiar 8.7 mb

Kod: Zaznacz cały

https://katfile.com/2gp2asienhgz/Jozef_Zycinski_-_Swiat_matematyki_i_jej_materialnych_cieni.rar.html

Awatar użytkownika
Blitzer
Posty: 3163
Rejestracja: 13 mar 2022, 11:15
Reputacja: 114

Re: Józef Życiński - Świat matematyki i jej materialnych cieni

Post autor: Blitzer » 03 mar 2024, 9:23

Józef Życiński - Świat matematyki i jej materialnych cieni
Spoiler
Show
Obrazek
Info:

Wielkość: 5.xx MB
Gatunek: matematyka
Rodzaj Kompresji: rar
Zawartość: (Pdf.Epub.Azw3.Mobi)
Wersja językowa: [PL]
Rok wydania: 2013

Opis:
Spoiler
Show

Czy obiekty matematyczne się tworzy, czy odkrywa? Czy istnieją one w Platońskim polu racjonalności, budując matrycę tego, co może się urzeczywistnić?

W komputerze zmarłego przedwcześnie Arcybiskupa Józefa Życińskiego znaleziono niemal ukończony tekst książki, będący zapisem wykładów, które w roku akademickim 2006/2007 prowadził na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Prezentujemy Państwu jej ostateczną wersję, zredagowaną i opatrzoną wstępem Michała Hellera.


„Gdy po raz pierwszy przejrzałem pliki komputerowe, pomyślałem, że dopiszę swoje uzupełnienia i znowu będziemy mieli wspólna książkę. Ale wyszło inaczej. Wybrałem tylko rolę redaktora, dokonałem niezbędnych retuszy, pozostawiając całość maksymalnie niezmienioną. Józek jest zbyt silną osobowością, by brutalnie wdzierać się w jego tekst. Niech jeszcze raz przemówi swoim niepowtarzalnym stylem”.

Michał Heller

[Copernicus Center Press, 2013]
..........

Kod: Zaznacz cały

***

***
https://katfile.com/8czeffqhhw4o
***

***

ODPOWIEDZ